OSUSZANIE BUDYNKÓW KRAKÓW

Jedną z usług, z której mogą Państwo skorzystać za naszym pośrednictwem jest kompleksowe usuwanie wilgoci z budynków oraz pomieszczeń. Do tego typu działań wykorzystujemy nowoczesne technologie polegające na badaniach termowizyjnych oraz pomiarach wilgotności. Dzięki temu, sprawnie i w skuteczny sposób osuszymy nawet długotrwałą wilgoć znajdującą się w murach. Świadczymy usługi w zakresie:

 • Osuszaniu murów z wilgoci długotrwałej
 • Usuwaniu wilgoci
 • Badań termowizyjnych
 • Pomiarów wilgotności

Osuszanie ścian Kraków

Zalanie to sytuacja, która może przysporzyć nie tylko wiele stresu, ale i wyrządzić wiele kosztownych szkód. Jeśli Twoje budynki uległy zalaniu i czujesz się bezradny w walce z nieustępującą wilgocią — skorzystaj z naszych usług! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc w szybkim, a co najważniejsze — skutecznym osuszaniu wszelkich pomieszczeń, ścian, murów, piwnic bądź posadzek. Świadczymy następujące usługi:

 • osuszanie mieszkań,
 • osuszanie piwnic,
 • osuszanie ścian,
 • osuszanie murów z wilgoci długotrwałej,
 • usuwanie wilgoci,
 • przeprowadzanie badań termowizyjnych,
 • wykonywanie pomiarów wilgotności.

Skuteczne i sprawne osuszanie mieszkań

Klientom naszej firmy proponujemy specjalistyczne, kompleksowe usługi osuszania mieszkań po zalaniu, ale nie tylko. Dzięki doświadczonej kadrze fachowców stosowaniu sprawdzonych metod oraz nowoczesnych rozwiązań jesteśmy w stanie skutecznie usunąć wodę, zidentyfikować obszary, które wymagają naprawy, a także zapobiec dalszym uszkodzeniom. Niezależnie od przyczyny zalania — czy to awaria instalacji wodociągowej, powódź czy nieszczęśliwy wypadek — pomożemy Ci przywrócić Twój dom do pierwotnego stanu.

Przeprowadzamy dokładną analizę wilgotności i szkód, oceniamy potencjalne ryzyko dla zdrowia, ale też identyfikujemy obszary wymagające natychmiastowej interwencji. Nasze metody osuszania mieszkań, piwnic, jak również ścian są nieinwazyjne, co oznacza jedynie minimalną ingerencję w Twoje codzienne funkcjonowanie.

Natychmiastowe osuszanie nieruchomości, które rozwiąże Twoje problemy z wilgocią raz na zawsze

Kraków, Tarnów oraz okolice to obszary, na których głównie działamy. To właśnie w tych miejscach zdobyliśmy doświadczenie w osuszaniu mieszkań po zalaniu. Nasze usługi są kompleksowe, a przy tym skierowane na szybkie działanie. Po pierwszym kontakcie technicy natychmiast reagują, przybywając pod wskazany adres z odpowiednim, dopasowanym do danego problemu sprzętem i narzędziami. Dokładnie oceniamy zakres zalania, a także szkody, aby opracować spersonalizowany plan działania. Wykonujemy też badania termowizyjne, pomiary wilgoci, a to wszystko po to, aby móc świadczyć usługi osuszania budynków na jak najwyższym poziomie.

Profesjonalne usługi osuszania budynków

Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami, aby w krótkim czasie zidentyfikować przyczynę wilgoci, po czym zaproponować najbardziej efektywne strategie osuszania budynków. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz zaawansowane urządzenia pochodzące od renomowanych producentów, które gwarantują szybkie, a przy tym trwałe efekty. Nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, poziomu zalania, jak również charakteru obiektu. Niezależnie od tego, czy borykasz się z wilgocią w piwnicy, sklepie czy na poddaszu — pomożemy!

Osuszanie ścian i mieszkań Kraków

Choć ściany zewnętrzne budynków nieustannie wystawione są na działanie wody opadowej i są odporne na jej wpływ, to zupełnie inaczej jest w przypadku ścian wewnętrznych, a także elementów konstrukcyjnych. Tam woda może doprowadzić do zniszczeń, ale też poważniejszych zagrożeń dla mieszkańców lub użytkowników obiektu. Osuszanie budynków jest zatem niezbędnym działaniem, by móc uniknąć:

 • uszkodzeń strukturalnych — woda może uszkodzić ściany, podłogi, sufity, a nawet fundamenty. To z kolei może doprowadzić do osłabienia konstrukcji obiektu oraz sytuacji, w której jedynym wyjściem jest wykonanie kosztownych napraw;
 • zniszczenia wyposażenia i mienia — zalanie pomieszczenia może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń mebli, elektroniki, instalacji elektrycznej i wielu innych elementów wyposażenia;
 • rozwoju pleśni i grzybów — stojąca woda i ciepło to idealne warunki do namnażania się grzybów, ale też pleśni. Te z kolei mają bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie mieszkańców czy użytkowników. Jeśli osuszanie ścian zostanie przeprowadzone za późno, konieczne może być również wykonanie dezynfekcji;
 • zagrożenia pożarowego (albo ryzyka porażenia prądem) w wyniku uszkodzenia instalacji elektrycznej;
 • problemów z ubezpieczeniem nieruchomości — im poważniejsze skutki zalania, tym trudniej może być o uzyskanie odszkodowania, a w przyszłości składki mogą być wyższe;
 • wysokich kosztów napraw — zwlekanie z osuszeniem ścian albo sufitów może doprowadzić do sytuacji, w której niezbędne będą prace remontowe na dużą skalę, a to może być bardzo kosztowne.

Dom, mieszkanie, biuro, magazyn, domek letniskowy — zapewniamy kompleksowe rozwiązania dotyczące osuszania niemal każdego zalanego budynku. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty i omówić warunki współpracy.

Osuszanie mieszkań, piwnic, biur — kiedy jest to konieczne?

Specjaliści z naszej firmy Dry-Art przeprowadzają profesjonalne działania z zakresu osuszania budynków (zarówno mieszkań, jak i piwnic czy innych typów lokali) na terenie Krakowa. Osuszanie podposadzkowe albo usuwanie wilgoci ze ścian konieczne jest wtedy, gdy dojdzie do zalania. Wśród przyczyn warto wyróżnić:

 • uszkodzenia w systemie wodociągowym bądź kanalizacyjnym, np. pęknięcie rur, nieszczelność itp.;
 • nieszczelność dachu albo stolarki okiennej, która nie stanowi tak ważnej bariery podczas ulewnego deszczu;
 • awarie sprzętu AGD, np. pralki albo zmywarki, które nie odprowadzają wody do kanalizacji, ale powodują wycieki rozprzestrzeniające się po budynku;
 • nieszczelność w instalacji centralnego ogrzewania;
 • nieszczelność w instalacji sanitarnej, np. w odpływie wanny, umywalki bądź toalety.

Skontaktuj się z nami, by uzgodnić termin osuszania ścian w mieszkaniu, piwnicy albo firmie zlokalizowanej na terenie Krakowa — gwarantujemy szybką realizację oraz skuteczne usunięcie wilgoci z każdego pomieszczenia.

Sprzęt do osuszania budynków Dry-art Kraków

Sprawdź nasze inne usługi: