DEZYNFEKCJA BUDYNKÓW W przypadkach budynków lub pomieszczeń, które doświadczyły zalania, powodzi lub długotrwałej wilgoci świadczymy usługi odgrzybiania ścian i posadzek oraz usuwania pleśni. Skutecznie likwidujemy wszelką pleśń oraz grzyby. Dzięki ozonowaniu lokali, jesteśmy w stanie usunąć także bakterie oraz wirusy, a zarazem odświeżając je. Zajmujemy się:
  • Odgrzybianie ścian i posadzek
  • Usuwanie pleśni
  • Likwidacja grzybów
  • Ozonowanie pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń Kraków

Zalania, niedostateczna wentylacja, a wraz z nią pojawienie się pleśni czy grzybów, zgony w pomieszczeniach, a nawet przechodzenie przez domowników czy użytkowników obiektu poważnej infekcji wirusowej są wskazaniem do tego, aby przeprowadzić w nim dezynfekcję. Higiena, o którą tak dbamy, myjąc ręce, nie powinna kończyć się jedynie na półśrodkach – warto kompleksowo zadbać o zdrowie swoje i najbliższych poprzez usunięcie z otoczenia patogenów mogących powodować różne stany chorobowe. Dlatego też, jeśli zależy Ci na zdrowym i bezpiecznym miejscu do życia albo pracy – zaproś do współpracy firmę oferującą usługi dezynfekcji.

Czym jest dezynfekcja?

To działania mające na celu zlikwidowanie czynników biologicznych mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie i samopoczucie. Dezynfekcja może być przeprowadzona w różny sposób i różnymi środkami. Płyny, spraye, żele działają miejscowo i nie są w stanie zabić wszystkich patogenów w pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli trzeba z niego wyeliminować wirusy. Nakładanie, a następnie rozprowadzanie środków i oczekiwania aż zadziałają jest ponadto czasochłonne. Istnieje też ryzyko, że nie zostaną później dobrze usunięte i mogą zaszkodzić użytkownikom pomieszczeń. Dlatego nasza firma stosuje najskuteczniejszą, najlepszą znaną metodę dezynfekcji – ozonowanie.

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie to nic innego jak wprowadzanie do pomieszczeń za pomocą specjalnego urządzenia zwanego ozonatorem skoncentrowanej dawki ozonu (O₃): cząsteczek składających się z trzech atomów tlenu. W przeciwieństwie do dwuatomowego tlenu (O₂), który jest stabilny i występuje w atmosferze, ozon jest substancją nietrwałą i reaktywną chemicznie. Ma on silne właściwości utleniające, co oznacza, że może reagować z innymi substancjami, odbierając im elektrony. Dzięki temu jest skutecznym środkiem dezynfekującym i oczyszczającym, który może niszczyć mikroorganizmy, takie jak wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie. Jest również skutecznym neutralizatorem nieprzyjemnych zapachów.

Ze względu na swoje właściwości dezynfekujące, ozon jest wykorzystywany w różnych dziedzinach, takich jak przemysł spożywczy, woda pitna, medycyna, przemysł farmaceutyczny, hotele i restauracje, a także właśnie do dezynfekcji pomieszczeń oraz powietrza. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające skutecznie, kompleksowo i za jednym razem uporać się z różnymi patogenami.

Nie czekaj! Skorzystaj z naszej usługi dezynfekcji w Krakowie już teraz!

Jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczne i czyste środowisko, a także utrzymać wysokie standardy higieny w Twoim miejscu pracy lub domu, to skontaktuj się z nami już dziś. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, udzielą szczegółowych informacji na temat naszych usług i umówią się na wizytę, aby przeprowadzić kompleksową dezynfekcję pomieszczeń. Zaufaj Dry-Art – liderowi w dziedzinie dezynfekcji pomieszczeń w Krakowie. Gwarantujemy skuteczność, profesjonalizm i pełne zadowolenie.

Sprawdź nasze inne usługi: